top of page

עדויות לקוחות

 

אני מוצפת באושר

הי בנות, בוקר טוב!

 

הגעתי למשרדכן דרך האינטרנט. התרשמתי מהראלה לטובה. היא אישה מדהימה בעלת לב זהב, ורואים עליה את אהבתה למקצוע ואת עזרתה לזולת. השירות מצוות המשרד אדיב, שירותי ומלא חיוך ואהבה למקצוע. בכל פעם מחדש שאני משוחחת איתכן, אני מוצפת באושר שפניתי למשרדה של הראלה והכרתי דרכה אתכן.

 

לאחר שבועיים, ב-9.7, קיבלתי שיחת טלפון מגילית, אישה בעלת חיוך רחב על השפתיים, שתיארה לי את צחי. מיד הייתה לי תחושת בטן שמשהו טוב עומד לקרות, אך לא הגעתי לפגישה עם ציפיות. בחוץ הכרתי בדרכים שונות כגון חברים, משפחה, אתרי הכרויות שונים, ונוכחתי לדעת שיש אנשים נחמדים וגם שקרנים, כמו בקשר האחרון - ולכן פניתי אליכן, כי חיפשתי מקום עם אנשים אמינים שמחפשים קשר רציני ומוכנים לשלם עבורו ממיטב כספם.

 

ווואו. מאז שהייתי במשרדכם בת"א, התחלתי להתלבש מעט שונה לעבודה ואף להתאפר, לטפח את הציפורניים, לחדש מלתחה ואף הסתפרתי ביום שישי האחרון. פשוט נהייתי מאושרת בעקבות ההחלטה לפתוח דף חדש בחיי, ובזוגיות בפרט.

 

את צחי הכרתי לאחר שיחת טלפון. באותו הערב (9.7) שוחחנו שיחה קצרה וקלילה ויום למחרת (10.7) נפגשנו לראשונה. הוא בא לאסוף אותי מהבית וישבנו בבית קפה בטיילת בת ים. הזמנו לשתות ושוחחנו על נושאים שונים. לפתע נכנסה אישה עם ורדים, וצחי לא היסס לרגע ופשוט קנה לי ורד.

 

המשכנו לשוחח ולאחר מכן יצאנו וטיילנו לאורך הטיילת, ובמהלך הערב יזמתי נשיקה והיה לנו ממש כיף להתחבק, להיות אחד עם השנייה, ובסוף הערב ביקשתי שילווה אותי הביתה והוא אכן עשה זאת. בפגישה השנייה (17.7) יצאנו לסרט ביס פלאנט ראשל"צ שנקרא "דייט בהפתעה". היה ממש נחמד, שוחחנו מעט בנסיעה ולפני הסרט. ושוב הוא ליווה אותי עד הבית.

 

חשוב לי לציין שמפגישה לפגישה שוחחנו בנייד ואם לא הסתדר לנו, אז שוחחנו בהודעות. ודבר לא פחות חשוב, נוכחתי לדעת שצחי הוא בחור אדיב ומתחשב - וזאת לאחר שהוא תמיד משלם עליי ביציאות ואומר לי לפני כן תחליטי את לאן נוסעים ומה עושים...

 

קבענו להיפגש בשבת הקרובה למיני גולף בבת ים בבוקר, והוא רוצה אח"כ להיכנס לשחות בים. אמרתי לו שאני לא אוהבת ים ושלא איכנס למים, והוא אמר שאשמור על הדברים בחוף ואנוח בכיף. פשוט מתוק אמיתי.

 

המון תודה, נשיקות וחיבוקים לכולכן (כן, גם לך, מאגי, למרות שעדיין לא יצא לנו לשוחח).

 

בהמון אהבה,

אודליה טל

 

 

גם אני אזכה לאהוב

שלום לכל הצוות - גילית, מיכל וסולי.

 

קראתי למייל הזה "המאמץ להשיג אהבה" כי אני חושבת שהמאמץ הכי גדול להשיג אהבה רווי בקושי, בלחצים ובחולשות ואלה עלולים להעיב על היכולת להישאר חיונית ומלאת תקווה.

 

לכן הפנייה אליכן שלוותה אמנם בהרבה חשש היא הדבר הנכון לי - אני יותר רגועה, יש צוות של נשים מקסימות שרק השיחה איתן נעימה, מצחיקה ואני יודעת שכל מה שעומד מולן היא המטרה שלי למצוא את שאהבה נפשי.

 

כשיש מי שמתאמץ בשבילי - אני יכולה להתמקד בהנאה שבמציאת הזוגיות, לתת לעצמי את הכבוד המגיע לי לדייק את משאלת הלב שלי.

 

תודה לכן שאתן מתאמצות בשבילי ולא מוותרות כדי שגם הלב שלי ירגיש שלם.

 

כדי שגם אני אזכה לאהוב.

 

תודה, מירי

 

 

תמיד יש דלת פתוחה

בוקר טוב להראלה ישי ולצוות המשרד,

 

רציתי להגיד לך, הראלה, ולצוות המון תודה על העבודה הקשה והקדושה שאתם עושים, נותנים את הלב, יחס אישי, כל הטיפים שאתם נותנים.

 

אף פעם לא מוותרים, תמיד מתקשרים, שואלים מה קורה ותמיד יש דלת פתוחה למשרד ולטלפונים - אפילו לטלפונים הפרטיים. תמיד עונים לטלפון עם חיוך והקשבה וסובלנות.

 

תודה רבה על כל השרות שלכם. תמשיכו לעשות מה שאתם עושים.

 

אמיר רייטן

 

 

הדרך לשם נעימה

שלום הראלה, מה שלומך? עוד לא מצאתי את שאהבה נפשי אבל... הדרך לשם נעימה בזכות משרד דולב.

 

אני מאוד שמחה שנרשמתי למשרדך. גילית נמצאת איתי בקשר הדוק ואני חייבת לציין שהיא אישה אדיבה, נעימה, חמה, שירותית ומאוד סבלנית.

 

מקווה שהאהבה מחכה לי ממש מעבר לפינה ובזכותכם אני אגלה אותה מהר.

 

תודה רבה על הכל.

 

נשיקות וחיבוקים,

רינת מזרחי

 

נ.ב. הראלה, בבקשה שילחי מכתב זה גם לגילית המדהימה. תודה.

 

 

הזיווג המושלם שחיפשנו הרבה זמן

הראלה שלום רב,

 

ברצוננו להודות לך על שהפגשת בינינו.

בזכותכן סוף סוף מצאנו אחד את השנייה, הזיווג המושלם שחיפשנו הרבה זמן.

אנחנו שמחים לבשר לכן שאנו מתחתנים ב- 12.11.2015.

 

תמשיכו בעבודתכם הנפלאה להפגיש בין זוגות ולהביאם לחופה וקידושין.

 

יישר כוח ורוב תודות להראלה ישי וצוות דו לב.

 

בברכה ובאהבה,

מירי ויורם

צרו קשר עם הראלה

הודעה נשלחה בהצלחה

bottom of page