top of page

דולב הראלה בע"מ - תקנון האתר

תנאי תקנון זה עשויים להשתנות מעת לעת והחנות שומרת על זכותה לעדכן ו/או לשנות אותם ו/או לבטלם, על פי שיקול דעתה הבלעדי. יש להקפיד להתעדכן בהוראות התקנון לפני כל רכישה בחנות.

 

 1. יש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון, כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים. גלישה בחנות ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו, מבטאת את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון. לפיכך אם אינך מסכים לחלק ו/או לכל תנאי תקנון זה, הנך מתבקש שלא לעשות כל שימוש בחנות.

 2. החנות משמשת כקניון אלקטרוני לרכישת מוצרים ושירותים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט בישראל.

 3. רשאים לרכוש בחנות בני 18 ומעלה, בעלי תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט בישראל ובעלי כתובת מגורים בישראל , אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל.

 4. כל המחירים בחנות כוללים מע"מ אלא אם צוין מפורשות אחרת .

 

5. רכישה רגילה

א. החנות תציג רשימת מוצרים ושירותים לרבות כל הפרטים אודות המוצר או השירות המוצע למכירה ואת המחיר שלהם כפי שנקבע מראש. מכירת המוצרים הינה עד גמר המלאי.
ב. לאחר הוספת המוצרים/השירותים המבוקשים ל"עגלת הקניות" ימשיך הקונה בעמוד "עגלת הקניות" ל"אישור קנייה" ושם ימלא את פרטיו המלאים ולאחר מכן יסתיים הליך הקנייה האינטרנטי.
ג. השלמת הליך המכירה תבוצע לאחר אימות העסקה ע"י חברת הסליקה ו/או ע"י אישור חברת האשראי על ביצוע העסקה .

 

6. ביטול הזמנה

 • ככלל הלקוח רשאי לבטל את העסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981

 • ניתן לבטל רכישת מוצר 14 יום מיום קבלת המוצר ובתנאי שלא נעשה בו כל שימוש. הביטול יעשה אך ורק בהודעה שתשלח בכתב ו/או בפקס ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני ישירות אל החנות.

 • במקרה של ביטול העסקה יחויב הלקוח בשיעור של  5% מערך הקניה אך לא למעלה מ-100 ש"ח, בהתאם להוראות החוק.

 • אם סופק המוצר ללקוח, חלה על הלקוח חובת החזרת המוצר אל כתובת האתר ע"י שליח ועלויות המשלוח יחולו על הלקוח.  מוסכם כי הלקוח יחזיר את המוצר באריזתו המקורית כשהיא במצב תקין ולא קרועה או מעוכה, כאשר המוצר שלם וללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם מכל מין וסוג שהוא.

 • לא תתבצע עסקת החזר כספי אם יהיה חשד יותר מסביר שבמוצר נעשה שימוש.

 • מוסכם בין הצדדים כי הלקוח יחויב בתשלום מלא בגין דמי משלוח , וזאת במידה והמוצר כבר נשלח ללקוח

 • החנות תהא רשאית לבטל עסקה או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים:
  א. נפלה טעות קולמוס , בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר .
  ב.  במקרה של כוח עליון , פעולת מלחמה , איבה ,טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין .

 • הודעה על ביטול המכירה תימסר לקונה בטלפון ו/או בדואר אלקטרוני לכתובת אשר צוינה בדף ההרשמה.

 • במקרה ואזל המוצר מהמלאי לאחר שהתבצעה הזמנה, רשאית החנות לבטל את המכירה ו/או להציע מוצר חלופי שווה ערך. הודעה על ביטול כאמור תיעשה בכתב או בטלפון .

 • ביטול פגישת ייעוץ זוגי אפשרי עד שלושה ימים (72 שעות) לפני מועד הפגישה. הלקוח יהא זכאי לבטל הרשמתו ולקבל את כספו בחזרה בדרך של זיכוי כרטיס האשראי בניכוי 100 ₪.

 • ביטול פגישת הייעוץ בפרק זמן הנמוך מ-72 שעות יחייב את המזמין במחצית התשלום עבור השירות. יתרת התשלום בגין הפעילות תוחזר לו באמצעות כרטיס האשראי.

 

 

7. אספקת המוצרים

1. החנות תדאג לאספקת המוצר שהוזמן באתר לכתובת כפי שהוקלדה על ידי הלקוח בדף ההרשמה, תוך המועד הנקוב בדף המכירה של המוצר, אלא אם צוין מפורשות אחרת ולאחר אישור של חברת האשראי על העסקה.
2.  החנות לא תהיה אחראית לאיחור בביצוע אספקת המוצר במקרים הבאים:
2 א.  כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מצבי חירום ונזקי טבע.
2 ב. שביתה אצל החברות להובלת המוצרים.
3. זמני אספקת המוצרים ו/או השירותים כפי שאלה מצוינים בדף המכירה כוללים רק ימי עסקים קרי, יום א-ה לא כולל שישי שבת , ערבי חג וימי חג.

 

8. דמי משלוח

1. דמי המשלוח יהיו לפי מפרט עלויות המשלוח הכרוכים בגודל ומשקל המוצר. אם ברצונו של הלקוח לשדרג את סוג המשלוח הוא יעשה זאת בעמוד "עגלת הקניות" שם ימצא מחיר ליד כל סוג משלוח. מחיר זה יתווסף לסכום הסופי לתשלום.
 

9. כללי

1.  התמונות המוצגות באתר הן להמחשה בלבד , ואינן מחייבות את החנות.
2.  החנות ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר , עקיף , תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי , כתוצאה משימוש באמצעות האתר .
4. אייקונים (ICONS) כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר , לרבות גרפיקה , עיצוב , הצגה מילולית , סימני מסחר , סימני לוגו לרבות עריכתם והצגתם באתר, הינם בבעלותם הבלעדית של החנות.
5.  אין להעתיק , לשכפל, להפיץ , לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר , אלא אם כן ניתנה הסכמה בכתב ומראש מטעם החנות.

 

10. שירות לקוחות

בכל שאלה או בירור לגבי המוצרים המוצגים באתר לרבות מידע על שימוש נכון במוצר ולפרטים ובירורים באשר לחנות ופעילותה , ניתן לפנות אל

משרדי דולב הראלה  בע"מ

טלפון  נייד מיוחד לחנות:  050-8504888

שומרון 32 באר שבע

DOOLEV@GMAIL.COM

bottom of page